تبلیغات
پسر خوب - کمی از رئیس دفتر رئیس جمهور
بازدید : مرتبه
تاریخ : 2 دی 89

نام و نام‌خانوادگی:اسفندیار رحیم مشایی
تاریخ تولد : آبان 1339
محل تولد: رامسر
تحصیلات: مهندس الكترونیك ( دانشگاه صنعتی اصفهان )
عنوان شغلی: رئیس دفتر رییس جمهور

سابقه فعالیت:
•مدیر كل اجتماعی وزارت كشور
•مدیر شبكه رادیو پیام
•مدیر شبكه رادیو تهران •معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران
•رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
•معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری

مسئولیتهای فعلی :
•رئیس دفتر رئیس جمهور
•رییس مركز مطالعات جهانی شدن
•جانشین رییس جمهور در شورای عالی ایرانیان خارج از كشور
•عضو شورای نظارت بر صداوسیما
•عضو شورای فرهنگی دولت
•نماینده رییس ‌جمهور در شورای نظارت بر سازمان صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران
•عضو کمیسیونهای اقتصاد وفرهنگی دولت

همه چیز از سال 87شروع شد.وقتی که سخن از دوستی ملت ایران با ملت اسرائیل گفت.به محض انتشار این خبر صدای خیلی ها درآمد.خیلی ها بشدت اعتراض کردند.حتی خود مقام معظم رهبری هم در نماز جمعه به غلط بودن این ادعا صحه گذاشتند.امّا قضیه در آن سوی مرزها متفاوت بود.بله! این طبل تأیید و تشویق بیگانه ها بود که به صدا در آمده بود.                                           

                                    

مدتی که گذشت صحبت از سوء مدیریت انبیا و مقایسه ایشان با دکتر احمدی نژاد شد.اسم گوینده این صحبت که مخابره شد دوباره حساسیتها بالا گرفت.این انگشت حیرت مردم و رسانه ها بود که ازین حرفها به دهان رسیده بود.جالب اینجا بود که این بار هم صحبت ها با استقبال بیگانگان روبرو شد.البته این حرفه چنان شگفت انگیز بود که انها هم فقط جرأت کردند آنرا تیتر یک کنند و روی آن مانور گسترده تبلیغاتی انجام دهند و آن حرفها را تأیید نکردند.

امّا هر چه می گذشت مسأله جالب تر می شد.پس از پیروزی مجدد احمدی نژاد در انتخابات که همه از حذف رحیم مشایی از سمت های اجرایی اطمینان داشتند خبر انتصاب رحیم مشائی به سمت معاون اول رئیس جمهور همه را مبهوت و حیرت زده کرد.آخر چه کسی فکرش را می کرد که بعد از آن خبر سازی ها و صحبت های شبهه انگیز رحیم مشائی به جای خلع مسئولیت،ارتقای درجه یافته و این بار در قامت معاون اول رئیس جمهور ظاهر شود.                                         

                                        


دیگر کار به جایی رسید که مقام معظم رهبری در پیغامی عزل فوری ایشان را به رئیس جمهور توصیه کردند.ولی ای کاش این عزل صورت نمی گرفت.زیرا بعد از عزل او از معاونت اول،این سیل مسئولیتهای اجرایی بود که به رحیم مشایی محول می شد.از ریاست دفتر رئیس جمهور گرفته تا جانشین رئیس جمهور در شورای عالی ایرانیان خارج از کشور،سرپرست نهاد ریاست جمهوری،رئیس کمیسیون فرهنگی دولت،مشاور فرهنگی رئیس جمهور،رییس مرکز مطالعات جهانی شدن،ریاست گروه مشاوران جوان ریاست جمهوری و...!!!

نکته جالب تر اینکه چند تن از موفقترین وزرای دولت نهم نیز بخاطر انتقاد از مواضع مشائی از جانب رئیس جمهور طرد شده و جایی در فهرست وزرای پیشنهادی دولت دهم نداشتند.دیگر کار به جایی رسیده بود که عده ای می گفتند مشائی احمدی نژاد را سحر و جادو کرده که او را عزل نمیکند.برخی هم به شوخی می گفتند مشائی احمدی نژاد را تهدید کرده که اگر عزلش کند طلاق دخترش را از پسر احمدی نژاد می گیرد! همانطور که  پیش بینی می شد جنجالی،سؤال بر انگیز و مشکوک رئیس دفتر احمدی نژاد ادامه یافت و باردیگر مکتب ایران و مکتب اسلام عرصه نغزپردازی های او قرار گرفت!

اسفندیار رحیم مشایی و تاثیروصف ناشدنی وی بر رئیس جمهور به یکی از مهمترین دغدغه های فکری نیروهای ارزشی ایران اسلامی تبدیل گردیده است. آقای مشایی که با ورود مستقیم به مباحث فرهنگی در صدد جذب اقشار مختلف جامعه اعم از بازیگران ، فوتبالیست ها و... نیز برآمده است. دیدار وی با هدیه تهرانی و...از این قبیل می باشد.

                                                              

حمایت محض دکتر احمدی نژاد از چهره محبوب خویش که بیشتر از یک رابطه کاری شبیه مرابطات مراد و مریدی شبیه گردیده است جای هیچگونه انتقادی نسبت مشایی را برای ایشان باقی نگذاشته است. حب الشی یعمی و یصم !

                                    

  و در آخر باید از آقای مشایی پرسید :

اگه مصلحت مملکت براتون مهمه آیا گناه می شود شما کمی کمتر حرف بزنی ؟

اصلا چرا وقتی احمدی نژاد حرف می زنه سوتی نمی شه ولی شما ... ؟

چرا قبل سخنرانی نمیدید یکی حرفاتونو چک کنه ؟ (بده به همونی که سخنرانی دکتر رو بازبینی میکنه سخنرانی شما رو هم چک بکنه )

واقعا فکر نمی کنید که سخنان شما در جامعه تشنج ایجاد می کنه؟

آیا حمایت بیگانگان از خودتون رو که معیار اشتباهات برای ماست نمی بینید؟

آیا کماکان دوست دارید دل رهبر رو خون کنید؟

آخه ما ،هم از اون وری ها بکشیم ، هم از اینوری ها؟

و سؤال آخر از آقای احمدی نژاد :

چرا روشن و صریح دلیل حمایتتون رو از کسی که رهبری کنار گذاشت بیان نمی کنید ؟

                                
دنبالک ها: همه چیز راجع به مشائی، آقای مشایی به کجا چنین شتابان!!!، از اسفندیار خان بیشتر بشنویم، همه چیز در مورد رحیم مشایی و اسراییل، جدیدترین عکس مشایی در نمایشگاه لیلا اوتادی،
ارسال توسط پسر خوب

آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی