تبلیغات
پسر خوب - برای سید علی + دانلود عملکرد چهارساله ایشان

بسم ا... 

با سلام به حضرت ولی عصر(عج) و با سلام به شما مردم و جوانان فهیم شهر رشت :

میخواهم برایتان کمی از سردار شجاع 8 سال دفاع مقدس بگویم. سرداری که سر چه بگویم، جانش را در طبق اخلاص گذاشت، تا شما مردم گیلان اکنون به راحتی و به دور از هرگونه آژیرخطر قرمز بتوانید به کارتان بپردازید و در جنگلهای زیبای گیلان به گردش بروید و لذت ببرید. آری مرد جنگ ما که هنوز هم لباس مقدس سربازی ملت را در نیاورده و اعتقاد دارد که اکنون نیز باید دفاع کرد;   باید دفاع کرد از آرمان امام، باید دفاع کرد از ایران، باید دفاع کرد از گیلان، باید گیلان را ساخت، نباید اجازه دهیم منابع گیلان همینطور و به آسانی هدر برود . مرد دردآشنای استان ما بعد از جنگ جای لباس سربازی  را به لباس جانبازی داد ، آری او جانباز ایران و از خطه گیلان است و آیا همه ی جانبازی ها را باید دید؟ من از شما می پرسم آیا همه چیز را باید در ظاهر قضاوت کرد؟ براستی که نه . مرد شهر ما دردهای زیادی را در جسم خود و در درون خود پنهان کرده و دم نمی زند اما چیزی که او را عذاب می دهد این نیست بلکه درد روحی است دردی که او دارد، درد مردم است درد هدررفت منابع استان (به راحتی) توسط باندهای شکل گرفته در استان است درد برخی شورای شهریها و شهردار ها و ... است . درد کسانی است که بیت المال مردم گیلان را به راحتی به تاراج برده و دم نمیزنند . او آمده تا دم بزند از این بی عدالتی ها آری سید علی ما آمده تا عدالت علی را دم بزند و به گوش مسئولین دولت برساند که شهرما و استان ما به دست عده ای نااهل به غنیمت برده میشود. عده ای که در زمان جنگ حتی جرأت حضور در مناطق عملیاتی را نداشتند چه برسد به خط شکنی و ... .

مردم شریف گیلان و به خصوص ای اهل رشت که لیاقت بهترینها را دارید بیایید برای جلوگیری از دوباره احیا شدن باند های قدرت و ثروت به مرد خستگی ناپذیر شهرتان یعنی سید علی آقازاده  رأی بدهید . و همانطوری که مقام معظم رهبری فرمودند: «به کسانی که به کانون های قدرت و ثروت نزدیک می شوند رأی ندهید» . و همانطوری که شما استحضار دارید مرد شهر ما با وجود 4 سال خدمت در مجلس شورای اسلامی و به اعتراف دوست و دشمن حتی یک لکه ی خاکستری در موارد اقتصادی ندارد و من این را به عینه شاهد بودم. حال آنکه برخی از کنار نمایندگی و کمتر از آن، چه رانت ها که نخوردند و چه سود ها که نبردند . اما دغدغه اصلی او این است که « اول، مردم» اما آیا شما فکر نمیکنید که کسی که در زمان جنگ و با پیام امام خمینی (ره) و بدون در نظر گرفتن هیچ سودی و با در دست گرفتن جانش و به حاشیه راندن خانواده اش، اصل را دفاع از شما همشهری های عزیز قرار داد شایسته رفتن به مجلس است؟؟ آیا کسانی که اکنون و به خاطر برخی منافع می خواهند نماینده شما شوند شایسته اند؟  و یا کسی که از آن زمان تاکنون به عنایت حضرت حق پاسدار خون شهدای شهرتان بوده و فقط وفقط و فقط آرزویش پیشرفت گیلان و گیلانی و ایجاد عدالت در گیلان است؟

رهبر فقط سید علی    نماینده هم فقط سید علی

رای من سید علی

۲۷ طرح / لایحه امضا شده توسط "سید علی آقازاده دافساری"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد از تحریر :

سلام به دوستان

می خواستم چند تا نکته (شبهه) رو که توی کامنت هاتون متذکر شده بودید رفع کنم اول اینکه برای اطلاع بعضی ها و برای بسته شدن دهن برخی دیگر یه فایل از عملکردهای ایشون هست که میذارم، دانلود کنید و حتما بخونید دوم اینکه باید یه کم براتون توضیح بدم گرچه خسته کننده است ولی باید بگم که ما توی ایران سه تا قوه داریم که یکی کارش اجراست(دولت) و یکی کارش تصویب مقرراته(مجلس) و یکی هم کارش نظارت وقضاوت هست (قضاییه) پس ما نباید توقع کار از نماینده مجلس داشته باشیم، چون این کار دولته نه نماینده مجلس و معمولا این فکر به ذهن کسائی میاد که به دنبال سو استفاده از یک نماینده و پارتی بازی و ... هستن والا به گفته حضرت آقا ما نباید انتظار اجرا از نماینده مجلس داشته باشیم و فقط هدف قانون گذاریست و البته شناخت صحیح دردهای استان. سوم اینکه برای اون دسته از عزیزانی که نمیدونن باید بگم آقای آقازاده در کمیسیون امنیت ملی حضور دارند  که تا حالا هیچ نماینده ای از گیلان به اون راه پیدا نکرده بود و هر کسی رو البته راه نمیدن و اینکه اگه یه کم ذهن اطلاعاتی داشته باشید، باید بدونید که کسیکه توی این قسمت هست نمی تونه فعالیت هایی رو که انجام می ده بیاد توی صحن علنی جار بزنه آخه یه کم حساسه . ضمنا برای مجلس، ما نیاز به افراد متعهد و دردآشنای به مشکلات استان داریم که فکر کنم ایشون بین نماینده های دور دوم  انتخابات مجلس نهم صلاحیتش در این زمینه از بقیه بیشتره. در آخر هم باید بگم که ایشون نماینده جبهه متحد و پایداری و چند جبهه دیگر هم هستند که هیچ کدوم از نماینده های دیگه مثل ایشون در لیستهای اصولگرایی حضور ندارن و این نشون دهنده شناخته شدن ایشون بین اصولگرایان تهران و مجلس هست که دیگه این قدر نگید کِی حرف زده؟ با کی حرف زده؟ ...  ببخشید که سرتون رو درد آوردم ولی چون هجمه ها بالاست باید می گفتم.

دانلود عملکرد سردار آقازاده در مجلس هشتم
برچسب ها: سید علی آقازاده دافساری، سید علی، آقازاده، نماینده گیلان، نماینده رشت، نمایندگان استان گیلان، نماینده اصولگرا،
ارسال توسط پسر خوب

آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی